جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

استارتاپ ویکند شهر هوشمند

استارتاپ ویکند شهر هوشمند

#شیراز_هوشمند

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند رویدادی برای همه سنین و هر سطحی از تجربه است. افراد با انگیزه و خلاقی که ایده خودشان را دارند یا می‌خواهند به تیم‌های دیگر بپیوندند، در این دوره فشرده استارت آپی شرکت می‌کنند. اگر به دنبال یک تیم، یک هم بنیانگذار، منتور یا ایده‌ای هستید که بتواند جهان را تحت تاثیر قرار دهد، استارتاپ ویکند رویداد مناسبی برای شماست. همانطور که از نام رویداد پیداست، این رویداد در تعطیلات آخر هفته برگزار می شود.

..:: مزایای شرکت در رویداد ::..

استارتاپ ویکند شهر هوشمند مردادماه 1401

شبکه سازی

استارتاپ ویکند مکانی عالی برای ارتباط با افراد پرشوری است که به دنبال ساختن چیزی جدید هستند.

استارتاپ ویکند شهر هوشمند مردادماه 1401

شروعی متفاوت

شما تنها نمی‌مانید، استارتاپ ویکند فرصت‌های زیادی را برای شرکت کنندگان فراهم ‌می‌کند تا با افراد همفکر درگیر شوند و با آنها ارتباط برقرار کنند و چیزی شگفت انگیز را شروع کنند.

تجربه کارآفرینی

در استارتاپ ویکند شما با پیش‌نیازهای ورود به دنیای استارتاپ و کارآفرینی آشنا می‌شوید و به کمک منتورهای با تجربه می‌توانید ایده‌هایتان را ارزیابی و امکان‌سنجی نمایید و در مرحله پیاده‌سازی، ایده‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه دهید

آشنایی با مهارت‌های جدید

برای ورود به دنیای کارآفرینی و استارتاپ نیاز است شما با مهارت‌هایی متفاوت از تخصص خود آشنا شوید. استارتاپ ویکند همچنین به آموزش موضوعات یا مجموعه مهارت‌های خاص ‌می‌پردازد. مواردی که برای پیشرفت سریع نیاز دارید.

جوایز و گواهینامه شرکت در رویداد

شرکت کنندگان رویداد، گواهینامه شرکت در رویداد دریافت می‌کنند و به سه ایده برتر با رای تیم داوری، جوایز نقدی اهدا می‌گردد. همچنین برای پیاده‌سازی ایده‌های برتر، حمایت‌های ویژه در نظر گرفته شده است

معرفی استارتاپ ویکند شهر هوشمند

با افزایش جمعیت کلان شهر‌ها ، برای حل چالش‌های ز ندگی در شهر و بحران‌های محیط زیستی نیاز است از فناوری‌ها نوین با چاشنی نوآوری و خلاقیت جهت مدیریت کارآمدتر شهر‌ها استفاده نمود.

امروزه در دنیا، استعدادهای خلاق و پویا، به حل چالش‌های امور شهری با رویکرد «شهر هوشمند و نوآور» کمک شایانی نموده اند و ایده‌های جدید برای افزایش اثربخشی مدیریت شهری به مرحله اجرا و بهینه سازی رسیده اند.

در همین راستا همیارنت در اولین رویداد استارتاپ ویکند شهر هوشمند خود، از شما صاحبان ایده، علاقمندان به کارآفرینی، دانشجویان مهندسی و رشته‌های مرتبط با مدیریت شهری دعوت ‌می‌نماید در این رویداد شرکت نمایید و در یک فضای رقابتی و آموزش محور ایده‌های خود را در حوزه شهر هوشمند مطرح نمایید.

 از سه ایده برتر در این رویداد ضمن تقدیر ، حمایت‌های کاملی جهت پیاده سازی و اجرا خواهیم داشت.

ما در اولین رویداد شهر هوشمند همیارنت شیراز منتظر حضور تک تک شما هستیم

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

محورهای رویداد

1- حمل و نقل هوشمند و نوین

2- بهینه سازی مصرف انرژی تاسیسات شهری

3- مدیریت هوشمند فضای سبز

4- خدمات شهروندی دیجیتال

5- تسهیلگری خدمات شهری ویژه افراد دارای معلولیت

6- اقتصاد دیجیتال شهری

7- زندگی هوشمند

8- مدیریت شهری شیشه ای و هوشمند

معرفی پیش رویداد

جوایز

تیم اول: 70 میلیون ریال

تیم دوم: 50 میلیون ریال

تیم سوم: 30 میلیون ریال

به همراه اختصاص اعتبار پژوهشی (گرنت) ۵۰۰ میلیون ریالی

به ایده های برتر از مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز بدون طی فرآیند داوری و پذیرش تنها از طریق شرکت در رویداد

…. جذب سرمایه گذار در طرحهای منتخب ….

 

با اعطای گواهی معتبر از دانشگاه صنعتی شیراز به شرکت کنندگان در رویداد

..:: امکان اسکان برای افراد غیر بومی شیراز فراهم می باشد ::..

معرفی برگزارکننده

شرکت شیراز همیار فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان اولین سرویس دهنده اینترنت در استان فارس آغاز نمود و تا پایان سال 1395 با پروانه ISP و ISDP اعطایی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رسالت خود را در زمینه ارایه پهنای باند اینترنت به مشترکین انتهایی و سایر شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت در استان فارس انجام داده است. در سال 1396 با دریافت پروانه ارایه خدمات ارتباطی ثابت تحت عنوان پروانه ServCO حوزه فعالیت خود را از سطح استان به کشور توسعه داده و ضمن ورود به بازار ارایه خدمات ارتباطی ثابت نسبت به تقویت زیر ساخت‌های خود اقدام نموده است.

آنچه در رویداد گذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×